Váš průvodce v on–line světě.

Návštěvníkům vašich stránek na blízku

Přemýšlíte, jak svým zákazníkům na e-shopu vyjít víc vstříc? Jak jim zajistit pohodlný nákup? Jak získat jejich přízeň? Poradím vám.

Nasaďte online chat Smartsupp na vaše stránky.

Tato aplikace vám umožní odpovídat na dotazy vašich zákazníků v reálném čase a být jim „po ruce“ během toho, co brouzdají na vašem e-shopu a vybírají zboží. Bez online chatu se návštěvník stránky cítí jako zákazník v obchodě bez prodavače. Budete-li mít online chat SmartSupp a vhodně zákazníka oslovíte, bude si připadat jako v obchodě s milou obsluhou.

Jak to funguje?

Přijde-li návštěvník na vaše stránky, najde na nich většinou vpravo dole okénko, kam může napsat jakoukoliv otázku k vaší nabídce. Tato otázka okamžitě doputuje k „prodavači“ a ten na ni ihned může reagovat a návštěvníkovi poradit, případně ho provést celým nákupním procesem. Komfortní služba pro zákazníka a pro vás vyšší šance, že získáte objednávku.

Proč jsem volila Smartsupp i já?

Dělala jsem si orientační průzkum dostupných live chatů a Smartsupp se mi líbil nejvíce. Je nejjednodušší a navíc kompletně v češtině. Když ho používá Alza, tak na něm něco bude :-)

Jaké má Smartsupp funkce?

1. Okamžitá odpověď zákazníkovi.

Poskytněte vašim zákazníkům okamžitou odpověď na jejich dotaz. Pokud zákazník napíše zprávu do chatu, přijde vám zvukové oznámení a vy můžete reagovat na dotaz v reálném čase.

2. Videonahrávky pohybu návštěvníků na webu.

Díky Smartsup můžete testovat, jak se návštěvníci na vašem webu chovají a podle toho jej přizpůsobovat. Přehrajte si video nahrávku s pohybem zákazníka na vašem webu. Vidíte jeho obrazovku, pohyb myši i kam kliknul. Skvělé pro pochopení chování zákazníků.

3. Optimalizace pro mobilní zařízení.

Odpovídejte na dotazy zákazníků z mobilu nebo tabletu. Nemusíte jen sedět u počítače

4. Odesílání automatických zpráv.

Zvyšte prodej díky automatickým zprávám. Nastavte si vlastní pravidla pro automatické oslovení návštěvníků webu. Automatické zpráva zvyšují konverze, což je měřitelné v Google Analytics.

5. Vlastní design.

Upravte si Smartsupp podle firemní identity. Vyberte si grafiku, která vám nejlépe vyhovuje.

6. Možnost nasazení Smurtsupp na více webů za jednu cenu.

7. Poznámky k návštěvníkovi webu.

Ke každému návštěvníkovi si můžete v průběhu konverzace napsat vlastní poznámku nebo doplnit jméno a email návštěvníka.

8. Historie procházení návštěvníka.

U každého návštěvníka vidíte jaké stránky si procházel na vašem webu, kolik času na webu strávil a kolikrát váš web již navštívil.

 

Funkcí Smartsupp je mnohem více a najdete je přímo na stránkách https://www.smartsupp.com. Vyzkoušejte 30 denní verzi. Stojí to za to.

29. 9. 2015 Radka Nepustilová

Sdílení článku:

LinkedIn Facebook Google+ Twitter