Váš průvodce v on–line světě.

O tom byste měli vědět: workshop: Proč na talentu skutečně záleží?

Jste opravdu dobrý manažer? Pak potřebujete vědět jak pracovat s talenty a proč je podpora talentu a silných stránek každého jedince nejlepší investicí pro rozvoj zdravé organizace.

Proč je stále obtížnější dosáhnout úspěchu bez hlubší znalost svých talentů, silných a slabých stránek a talentů svých kolegů?

Na tuto a další otázky vám odpoví můj kolega a zkušený lektor Michal Martoch - přední český odborník na efektivní vzdálenou práci a řízení vzdálených pracovníků. Již od roku 2005 (spolu)pracuje na dálku nezávisle na místě a čase se zákazníky a kolegy z celého světa. Talent management - rozvoj silných stránek jedinců a týmů - patří k nejlepším způsobům motivace a vedení vzdálených pracovníků. Proto s metodami Gallupu a jejich testy SF 2.0, EP10, Wellbeing intenzivně pracuje od roku 2007.

Workshopy proběhnou v čase 8:30 - 16 hodin:

5.4.2016 v Ostravě v kavárně „Moje kafe“ na ul. Podhájí 443/7

18. 4. 2016 v Praze v prostorách vzdělávací společnosti VOX SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23

 

Co je cílem?

Pochopíte, proč na talentu tolik záleží, a naučíte se, jak jej využít u sebe a lidí v týmu. To vše za pomocí unikátního nástroje, testu Strengthsfinder 2.0.

 

Co Vás na workshopu čeká?

Účastí na workshopu získáte jedinečnou příležitost stát se lepším manažerem i člověkem. Prohloubíte své znalosti o sobě samém. Uvidíte také, jak se jednotlivé talenty, silné a slabé stránky projevují u ostatních lidí a lépe pochopíte jejich chování v různých kontextech, a jak to všechno souvisí s vašimi hodnotami.

Za pomoci testu Strengthsfinder 2.0 od společnosti Gallup můžete s ostatními sdílet poznatky o svých silných stránkách, talentech a hodnotách a budete si výborně rozumět. Tím získáváte jedinečnou příležitost stát se úspěšnějšími v pracovním i osobním životě.

 

Obsah workshopu:

- Zjistit své osobní talenty a silné stránky a možnosti využití pro úspěšný osobní a pracovní život.

- Uvědomit si, jak vaše hodnoty podporují nebo omezují maximální využití talentu.

- Uvědomit si své dominantní nebo chybějící skupiny talentů (realizační, ovlivňovací, vztahové, strategického myšlení) a jejich praktický dopad na vlastní práci i osobní život.

- Zjistit, kde leží vaše hlavní slabé stránky a s jakými typy lidí potřebujete nutně spolupracovat pro maximální úspěch v práci i v životě.

- Udělat rychlý přehled výsledků testu Strengthsfinder 2.0 jednotlivých účastníků nebo členů týmu.

- Vzájemná výměna zkušeností s projevy svých talentů na základě výsledků testu Strengthsfinder 2.0.

- Diskutovat, jak co nejlépe využít znalosti svých talentů a silných stránek v pracovním i osobním životě.

- Pochopit, proč tolerovat a jak usměrňovat slabé stránky ostatních kolegů podřízených i nadřízených.

 

Cena:

4 590,- Kč bez DPH (V ceně workshopu je započítán test StrenghtsFinder 2.0 s překladem do češtiny a test hodnot. Pokud již test StrenghtsFinder 2.0 máte hotový, bude cena pro vás o 1200Kč nižší.)

V ceně workshopu jsou podkladové materiály a občerstvení.

Pokud Vás téma zaujalo a chcete se zúčastnit workshopu, dejte mi vědět na 602 666 336 nebo na r.nepustilova@gmail.com, ráda Vám zajistím místo.

 

Více o lektorovi Michalu Martochovi:

O jeho názorech, motivech a životních postojích si můžete přečíst například v těchto rozhovorech:

- http://mladypodnikatel.cz/michal-martoch-rozvoj-vlastniho-talentu-je-dulezity-t7196

- http://www.hrkavarna.cz/stale-rubriky/spolecnost-a-trendy/prace-na-dalku/

http://www.osobnirozvojonline.cz/podnikani/talenty-a-silne-stranky-prvni-cast-rozhovoru-s-michalem-martochem

Michal je autorem dvou knih: Práce na dálku - Jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace (www.pracenadalku.cz/ebook) a Řízení vzdálených pracovníků - Kdy a proč práce na dálku (ne)funguje (www.pracenadalku.cz/ebook2).

Michal své zkušenosti zúročil jako odborný poradce pro pořad Skrytý potenciál České televize.

Díky práci na dálku vidí vyrůstat své dcery v přímém přenosu a není jen víkendovým otcem. Se ženou Monikou podporuje dcery Elu a Sofii, aby maximalizovaly svůj potenciál a mohly být v životě skutečně šťastné.  

Pokud Vás téma zaujalo a chcete se zúčastnit workshopu, dejte mi vědět na 602 666 336 nebo na r.nepustilova@gmail.com, ráda Vám zajistím místo.

 

10. 3. 2016 Radka Nepustilová

Sdílení článku:

LinkedIn Facebook Google+ Twitter